Sesje Coachingowe

Potrzebujesz szybkiej interwencji lub rozmowy, która poszerzyłaby Twoją perspektywę w danym obszarze i pomogła podjąć decyzję? A może szukasz systematycznych spotkań, które sprawią, że wprowadzisz trwałe zmiany i opracujesz konkretny, plan działania

szczegóły

Nad Czym Pracujemy Podczas Coachingu

 • Spotkania coachingowe dotyczą wąskiego tematu, pracujemy w oparciu o konkretny, mierzalny cel osobisty lub biznesowy (cel może być ustalony podczas sesji).
 • Wzmocnisz poczucie Twojej sprawczości, wewnętrznej siły i odwagi w podejmowaniu decyzji i działań zgodnych z Twoimi potrzebami, możliwościami i talentami.
 • Pokonasz ograniczające Cię przekonaniami, które hamują Twoje działania.  
 • Pozbędziesz się wątpliwości, blokad i prokrastynacji. Znacząco zwiększy się Twoja motywację do działania.

dla kogo?

Dla Kobiet, które…

K

Borykają się z trudnymi życiowymi sytuacjami, czy decyzjami np. chęć zmiany pracy, założenie biznesu, zmiana miejsca zamieszkania, przekwalifikowanie się, schudnięcie, zmiana stylu życia  

K

Mają problemy w relacjach: partnerskich, rodzinnych, zawodowych, nie mają wsparcia w otoczeniu, chcą wyjść ze związku lub są po trudnym rozstaniu

K

Pragną zmienić swoje życie osobiste i/lub sytuację zawodową, chcą więcej zarabiać albo rozpocząć lub rozwinąć swój biznes 

K

Nie mają czasu zadbać o siebie i swoje przyjemności. Czują, że brakuje im w życiu radości, czy spontaniczności.

K

Mają nagromadzone trudne emocje: frustracja, złość, bezsilność, poczucie winy, strach

Korzyści z Coachingu

Pracujemy w sposób uporządkowany i systematyczny przy wykorzystaniu metody Kaizen – małych kroków – przynoszącej trwałe korzyści, rezultaty i zmianę.

KONKRETNY CEL, PLAN I DZIAŁANIE

Po szczegółowej rozmowie wstępnej zawęzimy obszar do pracy (jeśli do końca nie wiesz z czym przychodzisz).

5

Stworzysz konkretny, realny i dopasowany do Twojej sytuacji, potrzeb i możliwości plan (rozpisany na poszczególne kroki), który pozwoli skutecznie osiągnąć Twój cel i wesprzeć proces przemiany.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Przez cały czas pracy masz moje pełne wsparcie i prowadzenie. Jestem z Tobą na każdym etapie.

5

90-minutowe sesje online, które umawiamy co 1-2 tygodnie. Pomiędzy spotkaniami możesz konsultować się ze mną telefonicznie oraz na chacie (Messenger lub WhatsApp).

ZROZUMIENIE I POZNANIE SIEBIE

Zobaczysz mechanizmy i schematy, jakie rządzą Twoim życiem, sposobem
działania, zachowaniem oraz relacjami.

5

Zatrzymasz się, nabierzesz dystansu i poszerzysz swoją dotychczasową perspektywę, by dostrzec i zrozumieć swoje zachowanie, dotychczasowe przekonania i nawyki, które hamowały Cię w rozwoju.

Co Zyskasz?

01

Jasność i Klarowność

Uwolnisz się od wszystkiego, co Cię powstrzymuje w rozwoju.  Będziesz mieć jasną wizję, dokąd zmierzasz, a podejmowanie decyzji przestanie być problemem.

02

Wskazówki
i Zadania

Dopasowane do Ciebie oraz uzupełniające pracę – pozwolą Ci rozpocząć zmianę i dokładniej przeprowadzą przez proces głębokiej i trwałej transformacji.

03

Praca na wielu wymiarach

Połączymy pracę opartą na najnowocześniejszej wiedzy z zakresu neuronauki, z narzędziami rozwojowymi, coachingiem, po hipnozę oraz praktyki relaksacyjne i duchowe.

By zmienić coś w swoim życiu, nie musisz dotykać “dna”, możesz zrobić to wcześniej i zupełnie inaczej.

o pracy coachingowej

Opinie
od klientek

Karolina jest niesamowicie profesjonalna w tym co robi, zawsze bardzo uważna na drugą osobę i aktywnie słuchająca. Nigdy nie narzuca swojego zdania i w jakiś absolutnie magiczny sposób potrafi stworzyć bezpieczną przestrzeń do kreatywnej analizy własnej osoby, życia, planów czy marzeń. Mogę szczerze powiedzieć, że pojawienie się Jej w moim życiu nadało mu barw, fajnego tempa i smaku! Z całego serca POLECAM!

Praca z Karoliną pomogła mi przejść przez okres trudnych zmian w życiu zawodowym i uporządkować wiele spraw prywatnych, które się nakładały. Pomogła mi zrozumieć moje działania, motywacje i potrzeby. Karolina jest bardzo ciepłą, otwartą osobą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Z empatią i zrozumieniem podchodzi do ludzi, wskazuje możliwe drogi, ale nigdy nie narzucając swojego zdania czy poglądów. Dodatkowo jest zapalonym podróżnikiem i rozmowy z nią to zawsze ogromna przyjemność i inspiracja:) 

Karolina  po prostu pomaga w życiu. Nasze rozmowy pozwalają odkryć siebie i moje talenty, o których nie wiedziałam, wyrwać się z poczucia beznadziejności i bezsilności. Dzięki coachingowi ruszyłam z miejsca. W wieku 37 lat zaczynam przerwane 18 lat temu studia. Zapisałam się na prawko. I to pewnie nie koniec! Wiem, że Karolina znów zbombarduje jakąś moja blokadę. Mój zerowy poziom asertywności budzi się do życia. Małymi krokami zaczynam dbać o swój komfort i o swoje zdanie. Bez niej to nadal byłoby „ciche przyzwolenie” na wszystko.

Karolinę poznałam kilka lat temu na wyprawie na Bali, którą organizowała. Znajomość ta pozwoliła mi otwarcie poprosić ją o pomoc, a w efekcie zostać klientką. Dzięki trafnym pytaniom Karoliny podjęłam kilka kluczowych decyzji w mojej karierze, które przełożyły się również na życie prywatne. Założyłam swój własny biznes . Karolina jest jedną z najbardziej profesjonalnych osób, które znam, do tego jej empatia i zainteresowanie klientem nawet po zakończeniu sesji/procesu są niespotykane w dzisiejszych czasach. Z całego serca polecam współpracę z Karoliną.

Twoja Inwestycja

1 spotkanie indywidualne

KONSULTACJA

600

 • 1 x 90 min spotkanie konsultacyjne online – diagnozujące obecną sytuację
 • Dla osób, które potrzebują natychmiastowej wskazówki, co do tego, jakie działania mają podjąć lub chcą się utwierdzić, że dana decyzja jest właściwa
 • Jako sesja uzupełniająca dla klientek, z którymi już pracowałam

Sesja odbywa się w ciągu 48h od momentu zakupu

10 spotkań indywidualnych

Pakiet
PREMIUM

3 500

 • 10 x 90 min spotkania online (co 2 tyg.)
 • Zadania i ćwiczenia wspierające Twoje cele/rozwój podczas całego procesu
 • 6 konsultacji pomiędzy spotkaniami (via telefon/chat/mail) do 15 min.
 • Wsparcie (via chat) między sesjami, sprawdzające Twoje postępy, sukcesy, wyzwania

BONUS:

 • Rabat 10% na świece i karty coachingowe
 • Podsumowanie po każdej sesji do Twojego dziennika coachingowego

5 spotkań indywidualnych

Pakiet BASIC

2 500

 • 5 x 90 min spotkania online (co 2 tyg.)
 • Zadania i ćwiczenia wspierające Twoje cele/rozwój podczas całego procesu
 • 3 konsultacje pomiędzy spotkaniami (via telefon/chat/mail) do 15 min
 • Wsparcie (via chat) między sesjami, sprawdzające Twoje postępy, sukcesy, wyzwania

BONUS:

 • Rabat 10% na świece i karty coachingowe

30-minutowa bezpłatna rozmowa zapoznawcza

K

Poznamy się i opowiedz mi o swoim problemie, a ja powiem Ci, jak i czy mogę Ci pomóc.

K

Otrzymasz konkretne wskazówki, które pozwolą Ci zacząć zmianę.

K

Opowiem Ci, jak pracuję oraz odpowiem na Twoje wszelkie pytania. 

zerknij

    tutaj

odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości, zerknij obok i zobacz czy znajdziesz odpowiedź na to czego szukasz. Jeśli nie, to umów się ze mną na rozmowę lub wyślij wiadomość na adres kontakt@karolinarybus.pl 

Czego mogę spodziewać się po sesjach?

Coaching jest procesem. Podczas pierwszej sesji omówisz dokładnie temat, z jakim chcesz pracować. Jeśli nie wiesz dokładnie, z jakim obszarem chcesz pracować, po prostu czujesz, że musisz coś zmienić w swoim życiu, ale jeszcze nie wiesz co to, na pierwszych sesjach będziesz miała przestrzeń, żeby to sprecyzować.

Kolejne sesje to praca nad poznaniem siebie i mechanizmów, jakie kierują Twoim zachowaniem oraz wykonaniem planu działania. Następnie monitorujemy Twoje postępy realizacji.

Ostatnia sesja to czas celebracji Twoich osiągnięć. Podsumujemy Twoje sukcesy, określisz kolejne cele oraz dalsze etapy działania.

Podczas procesu otrzymasz ode mnie narzędzia, które będą wspierały Twój dalszy rozwój i które możesz wykorzystywać procując samodzielnie nad różnymi trudnościami.

Czym różni się terapia od coachingu?

Coaching koncentruje się na celach i na przyszłości. Ważnie jest ”tu i teraz”, bo to właśnie na to, masz największy wpływ – jaka będzie Twoja przyszłość.

W teraźniejszości możesz podjąć decyzje o zmianie swojej przyszłości, tak abyś mogła realizować swoje największe pragnienia i marzenia. Jest to proces określony w czasie, nastawiony na konkretne rezultaty oraz na usamodzielnienie Klienta.

Dodatkowo otrzymujesz moje wsparcie, jako coacha i przewodnika pomiędzy sesjami. Jestem dla Ciebie na każdym etapie Twojego procesu.

Terapia natomiast jest skoncentrowana w znacznej mierze na przeszłości. Podczas sesji terapeutycznych opowiadasz to, czego doświadczyłaś i otrzymałaś. Pracujesz nad zrozumieniem i zaakceptowaniem przeszłości, aby móc lepiej odnaleźć się i funkcjonować w teraźniejszości. Terapia nie jest określona w czasie, może trwać latami. Terapeuta zazwyczaj nie czuwa między sesjami nad swoim klientem i nie daje mu bezpośredniego wsparcia.

jak szybko zobaczę efekty?

Coaching to systematyczny i uporządkowany proces, który zależy w 100% od Ciebie. Rezultaty i upragnione efekty zależą całkowicie od Twojego zaangażowania w proces, tempa pracy oraz otwartości na zmianę. Niektóre moje klientki zauważają zmianę już po pierwszych sesjach. Pamiętaj, że to Ty ponosisz całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i przebieg całego procesu.