KARTY ROZWOJOWE

ODNALEŹĆ SIEBIE

Oddaję w Twoje ręce wyjątkowe narzędzie rozwojowe – karty coachingowe  Odnaleźć siebie, które pomogą Ci poznać i zrozumieć siebie.

CO TO SĄ KARTY ROZWOJOWE?

Karty Odnaleźć siebie to zaproszenie dla Ciebie do rozmowy samej ze sobą.


To wartościowe narzędzie do pracy nad samą sobą. Nad swoimi marzeniami, obawami, lękami, przekonaniami, wartościami, nad sensem życia . Chcę aby karty zabrały Cię w „podróż w głąb siebie” tak jak zabrały wielu moich klientów i przyjaciół. 

Na kartach zapisane są pytania coachingowe, które są  sprawdzoną metodą samorozwoju i samodoskonalenia.

Każde pytanie jest ważnym, mocnym, przełomowym pytaniem, które zadałam podczas sesji coachingowej moim klientom. 

Każde z tych pytań zmieniło ich życie lub ich sposób myślenia czy postrzegania danego obszaru. Zawsze powtarzam, że często jedno właściwe pytanie jest dużo więcej warte niż godziny wyjaśnień.


Postanowiłam „puścić” w świat te pytania tak aby każda osoba mogła ich doświadczyć a właściwie doświadczyć przełomu po odpowiedziach na nie. 

W procesie zmiany i poznawania siebie najważniejsze jest abyś Ty sama uświadomiła sobie i odkryła najważniejsze wartości i kierunki Twojego życia. 

Pytania są głębokie, odpowiedzi na nie wymagają dużej refleksji, skupienia i uwagi – wsłuchania się w siebie. Do każdego pytania przypisana jest wartość, która łączy się z pytaniem, wynurza się z niego, jest niemal jak drogowskaz w odpowiedziach.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad swoim miejscem w świecie, nad swoim życiem, wartościami, rozwojem zapraszam Cię we wspaniałą podróż w odkrywaniu siebie.

 

JAK PRACOWAĆ Z KARTAMI?

Czego potrzebujesz:

Talia kart Odnaleźć siebie

Notatnik rozwojowy 

Długopis, ołówek, kredki…

Cisza i spokój

 

Z kartami najlepiej pracować w ciszy i spokoju. Usiądź wygodnie , zamknij oczy i z talii kart wyciągnij jedną. Zdaj się na swoją  intuicję. Gdy już wybierzesz kartę – przeczytaj uważnie wartość na niej widniejącą oraz głębokie pytanie. Zastanów się przez chwilę co niesie dla Ciebie odpowiedź. Sięgnij w głąb siebie, żeby znaleźć odpowiedź. Zapisz sobie wszystko co właśnie w tej chwili przychodzi Ci do głowy. Mogą to być słowa, hasła, zdania, obrazy…Wszystko co właśnie tu i teraz przypłynęło z wartością i pytaniem. Każde słowo niesie za sobą silną energię i wibrację.

 

FORMA NADAJE SENS

To, że karty wyglądają tak pięknie zawdzięczam Monice Karbowskiej, która była uczestniczką cyklicznie współorganizowanej przeze mnie wyprawy coachingowej na Bali. Monika jest projektantką graficzną, ma niesamowity talent, ogromną wrażliwość

i wyczucie estetyki. Jest przy tym wspaniałą poszukującą kobietą, która z każdym dniem odnajduje siebie.

Pytania i wartości ubrane przez Monikę w grafikę stworzyły jedną zharmonizowaną całość. Karty ożyły. Monika nadała im ostateczną formę i sens. 

ZESTAW KART ZAWIERA:

•   Talię kart – 42 karty rozwojowe wydrukowane na wysokiej jakości papierze, pokryte folią touch mat

•   Broszurkę z opisem czym są karty oraz jak ich używać

Karty zapakowane są w ekologiczny, lniany woreczek

CENA JEDNEJ TALII

80 PLN


CHCESZ KUPIĆ KARTY?

Napisz do mnie kontakt@karolinarybus.pl

lub 

Zadzwoń 533 302 644

Log In